PCA POLAND

KIM JESTEŚMY?

Physical Culture Association powstało w lipcu 2015 roku w Wielkiej Brytanii, aby poprawić etykę, kulturę oraz uczciwość, jak i podnieść status sportowców, wynagradzając ich za ciężką pracę i zaangażowanie w rozwijaniu swojej sylwetki. Od tego czasu PCA rozszerzyła się na cały Świat tj. Australia, Belgia, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Polska, Litwa, Łotwa, Estonia, Szkocja, Irlandia, USA, Korea Południowa, Finlandia, Kuwejt, Palestyna, Liban, Syria, Nepal, Nowa Zelandia, Indie, Izrael, Filipiny oraz Chiny gdzie w krajach tych stała się nowym standardem najbardziej prestiżowych zawodów sportów sylwetkowych.

Motto przewodnie brzmi: Federacja stworzona przez sportowców dla sportowców z myślą o sportowcach.

Polska jako kraj dołączyła do PCA w kwietniu 2017 roku. Dynamicznie promując się na rynku polskim bardzo szybko zyskała sobie dobra markę, rzesze fanów, sportowców oraz zawodników. PCA jest otwarta dla wszystkich atletów oraz zawodników fitness o zróżnicowanym doświadczeniu sportowym.

"Federacja prowadzi na całym świecie liczne imprezy kwalifikacyjne z międzynarodowym finałem w Wielkiej Brytanii. W 2017 roku Stowarzyszenie rozwinęło się do tego stopnia iż podjęto decyzję o stworzeniu finału Pro Show podczas największych targów sportowych w Europie BodyPower Expo gdzie w maju 2017 odnotowano rekordowa liczbę odwiedzin ponad 100 tys. widzów."

Physical Culture Association powstało w lipcu 2015 roku w Wielkiej Brytanii, aby poprawić etykę, kulturę oraz uczciwość, jak i podnieść status sportowców, wynagradzając ich za ciężką pracę i zaangażowanie w rozwijaniu swojej sylwetki.

Od tego czasu PCA rozszerzyła się na cały Świat tj. Australia, Belgia, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Polska, Litwa, Łotwa, Estonia, Szkocja, Irlandia, USA, Korea Południowa, Finlandia, Kuwejt, Palestyna, Liban, Syria, Nepal, Nowa Zelandia, Indie, Izrael, Filipiny oraz Chiny gdzie w krajach tych stała się nowym standardem najbardziej prestiżowych zawodów sportów sylwetkowych.

Dynamika, innowacja oraz modernizacja fitness i kulturystyki przy jednoczesnym dostosowywaniu wydarzeń do ciągłego przepływu rozwijającej się technologii i ciągłego podnoszenia jakości, wyglądu oraz wizerunku marki wprowadza sporty sylwetkowe na scenę Teatrów, oraz Filharmonii gdzie z całą oprawą sport ten staje się sztuką samą w sobie.